Archive for Mayıs, 2009

« Önceki Sorular

Mayın!..

Pazartesi, Mayıs 25th, 2009

Asıl mayın, Dış Güçlerle “İç Güçler”in çoğunluk tarafından doğru teşhis edilemeyişidir diye düşünüyorum! Siteniz hayırlı olsun. Sağlık, sıhhat ve afiyetler dilerim. Elif Kara / Çanakkale This post was submitted by Elif Kara.

Mayın temizlenmesi.

Cumartesi, Mayıs 23rd, 2009

Hocam Suriye sınırlarındaki mayınların temizlenmesi işinde dış kuvvetlerin bir parmağı var mıdır sizce? saygılar This post was submitted by mahir ekin.

Kazdalların seceresi

Çarşamba, Mayıs 20th, 2009

İsmail emice.benim sorum dini değil.kazdal sülalesiyle ilgili msn adresini bilsem oraya yazardım ama bilmiyorum.kazdallar kimdir .edremite suriyedenmi yoksa orta asyadanmı gelmişler.edremitte halen akrablarımız var sanırım varsa buralara giden kazdal oldumu hiç.bildiklerini paylaşırsan kazdallar tarihini öğrenmiş olur.saygılarımı sunarım This post was submitted by kazdaloğlu.

Mümin

Çarşamba, Mayıs 13th, 2009

Mümin görmediğine inanan mıdır? This post was submitted by ali.

osmanlı tecrübesi

Pazar, Mayıs 10th, 2009

400 sene boyunca bu ülkede fiyatlar değişmedi ve çarşıda satılan malın kalitesi devlet güvencesi altındaydı. Toplumda polis yoktu. Sistem İslami esaslarla belirlenmişti. Böyle bir tarihi tecrübeyi cumhuriyet döneminde nasıl değerlendirdik? This post was submitted by Mustafa.

Türkler ve islamiyet

Pazar, Mayıs 10th, 2009

Türkler ve islamiyet konusunda ne söylersiniz? Tarihi bir gerçek olarak Türklük ve İslamiyet birbirinden asla ayrılamayacak bütünleşmiş bir değer midir? This post was submitted by Hüseyin .

keşke Türkiye müstemleke olsaydı

Pazar, Mayıs 10th, 2009

“Türkiye keşke müstemleke olsaydı daha iyi olurdu, hiç değilse bir yabancı dil bilirdik” diyen çevreler var. Ne buyurursunuz bu konuda? This post was submitted by Ömer.

yeni kabine

Pazar, Mayıs 10th, 2009

Tayyip Erdoğan’ın kabine revizyonunu nasıl değerlendiriyorsunuz? This post was submitted by Fatih.

Sayfalar: 1 2 3 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman