Archive for Nisan, 2012

« Önceki Sorular

Hapisteki Milletvekilleri

Cuma, Nisan 27th, 2012

Seçilme hakları olmadığını bile bile Ergenekon muhalifi partiler tarafından milletvekili olarak seçtirilen kişilerin meclise girmesi için gösterilen çabalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler. This post was submitted by Hüseyin kılıç.

Aşağılık Kompleksi

Cuma, Nisan 27th, 2012

Müslümanlar içine düşmüş oldukları aşağılık kompleksi yüzünden güçlülere hukuk uygulayamıyor. Hatta ülkede darbe yapmış ve planlamış üst rütbeli subaylara ve emniyet mensuplarına büyük insanmış gibi davranıyor. Nedir aşağılık kompleksi ve Müslümanlar gerçekten de aşağılık kompleksi içinde midir? Teşekkürler. This post was submitted by Nefise Uysal.

Ordu artık darbe yapmaz mı?

Cuma, Nisan 20th, 2012

Sizin sitenizi takip edenler, ordunun her zaman müdahale edebileceği tezinizi bilirler. Ama bugünkü görüntüler bunun aksini gösteriyor. Kısaca, hala aynı düşüncede misiniz* Teşekkürler This post was submitted by Nefise Uysal.

CHP Sol mudur?

Salı, Nisan 17th, 2012

Sizce CHP solun Türkiye temsilcisi midir? Ya da CHP nedir neyi temsil eder? This post was submitted by Nefise Uysal.

Postmoderne Balans Ayarı

Pazar, Nisan 15th, 2012

28 Şubat zalimlerinin Yargı erkine muhatap olmasına İNTİKAM diyorlar. Bu konudaki düşüncenizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler. This post was submitted by Hüseyin kılıç.

O kadın

Cuma, Nisan 13th, 2012

Muhteşem Yüzyıl senaristi kadının ölümü etrafında koparılan fırtınada hangi taraf haklı? Şimdiden teşekkürler. This post was submitted by Anonim.

süper kupa hakkında

Çarşamba, Nisan 11th, 2012

Önceleri play off sonradan süper kupa adını alan futbol düzeneği hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler. This post was submitted by Ömer.

Kemal Kelleci

Pazar, Nisan 8th, 2012

Sizin gözünüzde Kemal Kelleci kimdir? This post was submitted by Laedri.

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman