Archive for Mayıs, 2012

« Önceki Sorular

kürtaj mürtaj

Perşembe, Mayıs 31st, 2012

kürtaj konusu hükümeti yıpratacağa benziyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? This post was submitted by Fadime .

yeniden uludere konusu

Pazar, Mayıs 27th, 2012

bu Uludere olayı tekrar tekrar ısıtılıp durmakta. Ne yapılmak istenmektedir ve kimler yapmakta? teşekkürler. This post was submitted by hasantaşçı.

anne sütü ve nesep meselesi

Cuma, Mayıs 25th, 2012

Anne sütü bankaları kurulması çalışmaları için siz ne diyorsunuz? Gerçekten de nesebin bozulması için yapılan sinsi bir plan mı? Teşekkürler This post was submitted by sevimgeçer.

Üniter devlet ve İslam.

Salı, Mayıs 22nd, 2012

Prf. H.Kahraman’ın yazdığı bir seri köşe yazısında, Üniter devleti tehlikeye düşüren etnik bağımsızlık isteyenlere karşı çıktı. Elbette, klasik İslam anlayışının mensupları hariç, neredeyse her kesimden eleştiriler aldı. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Teşekkürler. This post was submitted by Müfit.

süper kupa finali

Salı, Mayıs 15th, 2012

Süper kupa hususundaki tahmininiz tutmadı. Fenerbahçe kazanamadı. Ne düşünüyorsunuz bu hususta? This post was submitted by ihsan.

Osmanlı Karşıtlığı

Salı, Mayıs 15th, 2012

Sizin için Osmanlı karşıtı diyorlar, doğru mudur? Niçin böyle rivayetler var sizin için? This post was submitted by Fatma Usta.

İslam ve Uluslararası İlişkiler

Çarşamba, Mayıs 9th, 2012

İslam’ın uluslararası ilişkiler kuramı hakkında bilgi verebilir misiniz? Cari anlamda uluslararası ilişkiler stratejik doğruları öngörüyor. İslam ülkeleri buna karşı olarak uluslararası ilişkilerde hakikati bulabilir mi? This post was submitted by isimsiz.

Muhafazakar Sanat

Çarşamba, Mayıs 9th, 2012

Devlet tiyatrolarının özelleştirilmesi konusunun gündeme gelmesiyle birlikte muhafazakar sanat konusu da tartışılmaya başladı. Size göre muhafazakar sanat nedir? Bunun haricinde bir Müslüman açısından sanat size neyi ifade etmektedir? This post was submitted by isimsiz.

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman