Archive for Temmuz, 2012

« Önceki Sorular

Kadınlara BAYRAM NAMAZI

Pazartesi, Temmuz 30th, 2012

Hocam, İstanbul Müftülüğü Bayram Namazı için kadınlara bazı Camiilerde yer ayıracakmış. Gerekçe olarakta kadınların Resullullah döneminde Bayram Namazlarına iştirak etmesi gösterilmiş. – Resullullah döneminde kadınlar Camiilere gider miydi – Size göre bu uygulamayla ne amaçlanmaktadır This post was submitted by Metin UZUNOĞLU.

kuran okuma yaklaşımları

Cuma, Temmuz 27th, 2012

kuranın peygamberimiz tarafından sahabe tarafından tabiin tarafından ve sonrakiler tarafından okuma ve yaklaşım biçimleri hakkında düşünceleriniz buna bağlı olarak kuranın birden fazla okuma biçimi olduğu görüşü ve ihtilafları ile ilgili olarak müsbet düşünceleriniz nedir. This post was submitted by mehmet tuna.

Hz. Ömer Dizisindeki Namaz

Çarşamba, Temmuz 25th, 2012

Hocam, şu sıralarda atv’de yayınlanmakta olunan Hz. Ömer adlı dizi var. Dizide Bilal-İ HABEŞİ gizlice Müslüman oluyor ve gizli gizli Namaz kılarken yakalanıyor. İslamın ilk yıllarında bilinen anlamıyla namaz kılınıyor muydu; yoksa bu diziyi yapanlar böyle bir kurgu mu yapmışlar. This post was submitted by Halil DERİCİ.

Bölgemizde Neler Oluyor

Çarşamba, Temmuz 25th, 2012

Hocam, Suriye’nin kuzeyinde Kürt bölgesi oluşturuluyor. Sırada İran ve Türkiye olduğu söyleniyor. Size göre bölgenin geleceği ne olur. Hükümete bu konuda tavsiyeleriniz var mı, Türkiye hangi safta yer almalı. This post was submitted by Osman ÇANTACIGİL.

Türkiye Ne Zaman Büyük Devlet Olur

Perşembe, Temmuz 19th, 2012

Hocam; Türkiye’nin ne zaman güçlü ve bağımsız bir devlet olur. Bunun için gereken şartlar nelerdir. Size göre böyle bir yapıya kaç yılda ulaşılabilir. This post was submitted by Halil KAVAKLI .

Savaş Uçağımız Düştü mü – Düşürüldü mü?

Çarşamba, Temmuz 18th, 2012

Hocam: savaş uçağımızın düştüğü veya düşürüldüğü henüz açıklanamadı. Sizin konu ile ilgilili düşünceleriniz nelerdir. This post was submitted by Mehmet Ali Bilgili.

adalet

Cuma, Temmuz 13th, 2012

Hz.Ömer’in adaleti çığır açmak mıdır? Çığır açmak ise nasıl bir çığırdır? Lütfen açıklar mısınız? This post was submitted by ramazan.

Siyasi bir dönüm noktası

Cuma, Temmuz 13th, 2012

Numan Bey in katılımı Parti içersindeki Fetullahcıları rahatsız edermi?Milli görüş çizgisini pek sevmez malum cemmat.PArti içersinde nasıl karsılanacaktır sizce bu değerli katılım? This post was submitted by can kardeş.

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman