Archive for Şubat, 2013

« Önceki Sorular

KOÇ ve Şürekasının Sarıgül’ü Destekleme Nedenleri?

Salı, Şubat 26th, 2013

Başını Rahmi KOÇ’un çektiği bir grubun, mütemadiyen Şişli Belediye Başkanı ile görüşüp, yönlendirme ve desteklemelerinin sebebi ne olabilir? Bunların planlarını kimler bozabilir? Nasıl bozabilir? This post was submitted by Selami.

Hollywood Neyi Temsil Etmektedir? Oscar Ödülleri Hangi Kriterlere Göre Verilir?

Salı, Şubat 26th, 2013

85. Oscar ödülü; 1979 İran devriminde, Kanada Büyükelçiliğinde rehin tutulan 6 Amerikalının CIA tarafından Tehlikeli!!! bir orerasyonla kurtarılmasını konu alan polisiye bir filme verildi. – Bu filmle bize verilmek istenen mesaj ne olabilir? – Hollywood Neyi Temsil Etmektedir? – Oscar Ödülleri Hangi Kriterlere Göre Verilmektedir? This post was submitted by Mehmet.

Yargıdaki Oligarşik Yapı Nasıl Bitirilir?

Çarşamba, Şubat 20th, 2013

Yargı erki TBMM’nin koyduğu kanunları bile uygulamamaya başlamıştır. Yargıdaki oligarşik yapı nasıl bitirilir? This post was submitted by Sadettin.

“Millet” nedir? – “Ulus” nedir?

Salı, Şubat 19th, 2013

Hocam, “Millet” ne anlama gelmektedir – “Ulus” ne anlama gelmektedir. Bu kelimeler birbirinin yerine kullanılabilir mi? Bu kelimelerin farkları nelerdir? This post was submitted by Selahattin KORGUN.

Papalık Makamının Fonksiyonu Var mı?

Cumartesi, Şubat 16th, 2013

Papalık nasıl bir makam, Papa ne iş yapar? Papalık makamının fonksiyonu var mıdır? Katolikler gerçektende papayı dinliyor mu? This post was submitted by hasan çelebi.

Başbakan Geri Adım mı Atıyor?

Perşembe, Şubat 14th, 2013

Balyoz ve Ergenekon davalarında Başbakanın yargıyı eleştirmesi bazı kesimlerce; Başbakan geri adım attı diye algılanıyor. Başbakanın bu söylemleri hakkında ne düşüyorsunuz? Başbakan neden böyle bir açıklama yapmış olabilir? This post was submitted by Ercan Erdoğan.

Barış Süreci Provokasyonları

Perşembe, Şubat 14th, 2013

Hükümet barış görüşmeleri yaparken, Suriye sınırında bomba patlatıp Karadeniz kıyılarında (Samsun-Trabzon) halkın milliyetçi refleksleri ölçen ABD Büyükelçisi, Diplomatları ve ajanları ne yapmaya çalışmaktadır. BDP heyetinin Karadeniz gezisi öncesi bölgede provokasyon hazırlıkları mı yapılıyor acaba? Böyle provakasyonları önlemek için hükümet nasıl önlemler almalıdır? This post was submitted by Osman Sağlam.

Derin Yapı Varlığını AK Parti Çatısı Altında mı Sürdürecek?

Perşembe, Şubat 14th, 2013

AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, “Derin yapı, çatışarak ayakta kalamayacağını görünce, uzlaşarak, mümkünse AK Parti çatısı altına girerek varlığını koruma derdi içerisine girdi.” dedi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? This post was submitted by Halil İbrahim.

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman