Archive for Mart, 2013

Yahudinin Meşrebi Nedir?

Salı, Mart 26th, 2013

Yahudinin meşrebi nedir? Kuran-ı Kerim onları nasıl anlatmıştır? This post was submitted by mümin.

Nevruz ve çözüm süreci

Cumartesi, Mart 23rd, 2013

Hocam biliyorsunuz bu seneki nevruz kutlamalarında a. öcalan oldukça mühim mesajlar verdi. Türkler ve Kürtler arasındaki İslam kardeşliğinden bahsetti, misak-ı milli’den dem vurdu. Öcalan bu çözüm sürecinin neresindedir hocam? Kürt meselesi çözüldükten sonra Öcalan’ın konumu ne olacak acaba? This post was submitted by Yavuz.

Adalet Sistemi Neden Geri Kalmıştır/Bırakılmıştır?

Salı, Mart 19th, 2013

Türkiye’de adalet sistemi neden yavaş işlemektedir? Adalet sistemi, vatandaşlar arasında güvensizliğe yol açması amacıyla kasten mi geri bırakılmıştır? Gelişmiş sayılan ülkelerde yargılama hemen başladığı halde, ülkemizde neden yıllarca sürmektedir? Bu şekilde işleyen adalet sisteminden hukuka uygun bir karar beklemek doğrumudur? This post was submitted by Müslüm.

Bilim ve Müsliman

Pazar, Mart 17th, 2013

Merhabalar Saygıdeğer Hocam; Geçen günlerde bir tartışmanın içinde buldum kendimi. Tartışma şu şekilde; Üniversitede bir hoca bilimin namazdan önde olduğunu şiddetle savunuyor. Üstelik pişkinlik yaparak Suudi Arabistanda namaz kılan çok fakat bilimsel makalelerde adamların ismini göremiyorum diyor. Kendisine ısrarla ”Dinimizin bilime verdiği önem şüphesis tartışılamaz. Namaz ise Yüce Allaha’a bir şükürdür. Gerçek müsliman hem namazına […]

İslam Bir Kültür mü?

Pazartesi, Mart 4th, 2013

Kültür nedir? İslam bir kültür müdür? This post was submitted by hacı mehmet.

Enternasyonel Güçle Nasıl Mücadele Edilir?

Cumartesi, Mart 2nd, 2013

Merkezinde Yahudi’nin bulunduğu Enternasyonel güç nasıl bir yapıdır bize açıklar mısınız? Yeryüzünde bu enternasyonel gücün etki alanında olmayan bir devlet var mıdır? Enternasyonel güçle mücadele edilebilir mi? Nasıl Mücadele edilir? This post was submitted by Selim.

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman