Archive for Şubat, 2015

« Önceki Sorular

Tesettür

Cumartesi, Şubat 28th, 2015

Neden bir kadın başını örtmek zorunda da erkeklere sadece sünnet?Kadının cazibesini korumaya çalışılırken neden erkekler rahat davranıyorlar.Bir kadın örtmek istemiyor.Örtünmesi gerekiyor kendini çevredeki günahtan korumaya çalışıyor.erkeklerin ondan uzak durmasını sağlıyor.erkekler çok imanlıysa bakmasın kadına.O zaman başını örtmediği için mi tacize uğruyor diyecez.Mantık bunun neresinde? This post was submitted by Meyra Betül.

Ali Koç ne demek istiyor?

Cuma, Şubat 27th, 2015

Ali Koç “Çocuklarımın geleceğinden korkuyorum” demiş. Nasıl yorumlarsınız bu sözü. This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Sayın Cumhurbaşkanı neden faiz faiz diye çırpınıyor?

Perşembe, Şubat 26th, 2015

Sayın Cumhurbaşkanı neden faiz faiz diye çırpınıyor? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Erdoğan; Merkez Bankasını neden hedefe koydu? Eleştirlerinde haklı mı? Yanlış mı bilgilendiriliyor? Yeni bir maduriyet mi oluşturmanın peşinde?

Perşembe, Şubat 26th, 2015

Mademki faizler yüksek, değiştir Merkez Bankası yönetimini işi bitir. Neden her gün eleştiriyorsun? Erdoğan yeni mağduriyet algısının peşinde mi ki görevden almak yerine kendi bürokratıyla savaşıyor? Erdoğan faiz konusunda ne kadar haklıdır? Erdoğan ekonomi kurmayı Yiğit Bulut aracılığıyla yanlış mı bilgilendiriliyor? This post was submitted by Mervan Osman.

Üniversiteler karıştırılmaya, Türk Kürt çatışması çıkarılmaya başlandı. Önerileriniz var mı?

Çarşamba, Şubat 25th, 2015

Üniversiteler seçimlerin hemen öncesinde karıştırılıyor, bu konu ile ilgili düşünceleriniz ve önerileriniz var mı This post was submitted by Kuşçubaşı Hakkı.

sözlük için öneriler ne demek? hürriyet ömer adına soruları soran kişi eğer damadınızsa neden soruları başka şekilde size iletmiyor?

Pazartesi, Şubat 23rd, 2015

size danışıklı sorular soran ve damadınız olduğunu söylediğiniz hürriyet ömer adlı kullanıcı sürekli sözlük için öneriler başlığında Kur’an-ı Kerim kıssalarını soruyor. sözlük mü yazıyorsunuz? bu kişi damadınızsa neden size soruları başka bir yolla iletmiyor? This post was submitted by H. Özgürlük.

Türkiye neden Şah Fırat operasyonunu yaptı?

Pazar, Şubat 22nd, 2015

Türkiye neden Şah Fırat operasyonunu yaptı? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

AK parti neden bu seçimlerden önce tarihinin en popülist dönemini yaşıyor?

Pazar, Şubat 22nd, 2015

Normalde hiçbir gruba seçimden önce yardım paketi açıklamayan ak parti; (Ak Parti’nin ilkesi gereği bu doğruydu siyaseti belirli bir seviyeye getirmiş ve siyaset saygınlık kazanmıştı) Şu sıralarda, turizmciden, esnafa, orman işçilerinden, çiftçiye, çalışan kadından evde oturanına kadar her gruba destek paketi üzerine destek paketi açıklıyor. Size göre sebebi ne olabilir? Partide erime başladı onu yavaşlatmak […]

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman