Archive for Mart, 2015

« Önceki Sorular

Elektrik Kesintisi Paralel İşimi?

Salı, Mart 31st, 2015

Elektrik Kesintisi Paralel İşimi? Seçim öncesi operasyon, provokasyonlar mı geliyor This post was submitted by Mervan Osman.

Neden depresyona giriyoruz?

Pazartesi, Mart 30th, 2015

Antidepresan kullanımı oranında Eskişehir ilk sırada. Bilecik, Van, Hakkari en az antidepresan kullanan iller. Neden depresyona giriyoruz? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Erdoğan’ın ve AK Parti’nin bu noktaya gelmesinde vebaliniz olduğunu düşünüyor musunuz?

Perşembe, Mart 26th, 2015

Buradan defalarca Erdoğan’ın hissi davrandığını, enaniyete kapıldığını, bazı olayların AK Parti’sine ve dolayısıyla İslam alemine ve Türkiye’ye güç kaybettirdiğini; eğer ki sizin düşüncelerinize itibar ediliyorsa, Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye bir büyük olarak, bir düşünür olarak yol göstermeniz gerektiğini belirten sorular sordum ama SORULARIMIN TAMAMINI SİLDİNİZ (sildiğim bir tane demişsiniz ama en az on tane […]

Dünyanın egemenleri kimler?

Perşembe, Mart 26th, 2015

Bugünlerde bazı televizyon kanallarında, kimi uzman kişiler dünyayı yöneten gizli örgütlerden bahsediyorlar. Özelikle masonlara ve tapınakçılara dikkat çekiliyor. Sizce dünyanın efendileri kimler? Bunlar farklı örgütler mi? Yahudi bu örgütlerin neresinde? Masonlar mı? Tapınakçılar mı? Sabataycılar mı? Haşhaşiler mi? İlluminati mi? Evangelistler mi? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Kişisel asabiyetle ortaya atılan ve kişisel asabiyet yüzünden kavgaya girenleri ne yapmalı?

Salı, Mart 24th, 2015

Kişisel asabiyetle ortaya atılan ve kişisel asabiyet yüzünden kavgaya girenleri ne yapmalı? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Ne dediki Tayyip

Pazar, Mart 22nd, 2015

“İçim burkuldu akil adamlar konusunu seslendirdiği zaman” diyorsunuz. Ne dediki Tayyip.biz kaçırdık galiba bazen gündeme yetişemiyoruz. This post was submitted by ihtiyar.

Arınç neden arınamıyor?

Pazar, Mart 22nd, 2015

Arınç neden arınamıyor? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Yeni anayasa

Cumartesi, Mart 21st, 2015

Yeni anayasa olacak mı, olmayacak mı? This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 Next
« Önceki Sorular

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman