AK Parti nasıl yüzde seksen oy alabilir?

ziyaretci | Nisan 23, 2015

Sizin artık klasik olmuş özlü ifadenizle; Türkiye toplumunun yüzde yirmisi “Beyaz Türk”, yüzde onu da “Beyaz Türk”lere öykünen “Zenci”, yüzde yetmişi de “Zenci”dir. AK ’nin yüzde oy alabilmesi için bu toplumun bütünsel olarak ruhunu kuşatacak ne yapması, neler yapması gerekir?

This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: alabilir, parti, seksen,

Cevabım: “AK Parti nasıl yüzde seksen oy alabilir?”

 1. ismailkazdal

  Bu önümüzdeki seçimlerde, oylarını bu millet adına artırmakla mükellef Ak Parti, seçim propagandasını, bu büyük milletin, yeniden imparatorluk kurmuş fetih ruhunu yeniden kazandırması üzerine oturtmalıdır.
  Toplumu meydana getiren bütün etniklerin, dinlerin, mezheplerin ve çeşitli fraksiyonların bireylerini aynı amaç içinde toplayacak yeni yeni sloganlar kullanılması gerekmektedir.
  Bu seçimlerin, partiler arasında olmadığını, medeniyet seçme şeklinde bir misyonu olduğunun, net bir şekilde anlatılması gerekmektedir.
  Bu seçimlerin, dünya lideri bir millet olmakla, şimdiye kadar edilgenliğin en beterini yaşamış toplumu, yine bu acı duruma geri çevirmek arasında geçeceğini topluma şiddetle hissettirmek gerekmektedir.
  Elbette, bunlarla birlikte, 12 yıllık iktidar döneminde neler yapılmış olduğunu, eski halle mukayese eden, görsel sinevizyon filmleri hazırlayıp ülkenin en ücra köşelerine kadar taşınması gerekmektedir.
  Şu anda, yirmi otuz yaşlarında olan gençler, 2002 yılındaki ülke durumundan haberleri yoktur. Onlar, yaşadığı zamanın halini eskiden de var sanmaktadırlar.
  Halktan yaşlılar ise, eskiyi unutmuşlardır.
  Onun için, eskiyle yeniyi kıyaslayacak sinevizyon filmleri hazırlamak farz üstü farzdır.
  Sosyal yardımlarının toplam rakamlarını kalem kalen göstermek ve aslında ülke bireylerinin ceplerine ne kadar aylık gelirin girdiğini anlatmak gerekmektedir.
  Ak partinin siyasi rakipleri yoktur, amansız ve ölesiye düşman siyasi kuruluşlar vardır karşısında. Onun için, bu düşmanlığı giderebilmenin mümkünü olmadığını kabul ederek, düşmanlara cevap yetiştirmeyi terk edip, sadece yapılmış ve de yapılacak işleri açıklamakla yetinilmelidir. Çünkü, düşmanlara cevap yetiştirmek, sadece düşmanlıkları şiddetlendirmektedir.
  Nihayet, bu seçimin hakla batılı birbirinden ayıran bir seçim olduğu, bu büyük milletin gönlüne çakılmalıdır. Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman