“Cemaat Örgütü” neden bu kadar İsrail ile iç içe geçmiş durumda?

ziyaretci | Mart 20, 2014

Örgütü” bu İsrail ile iç içe geçmiş ?

This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: Cemaat, durumda, kadar, NEDEN, srail,

Cevabım: ““Cemaat Örgütü” neden bu kadar İsrail ile iç içe geçmiş durumda?”

 1. ismailkazdal

  Globelleşmenin, küreselleşmenin, yeni dünya düzeninin planının hangi beynelmilel güç yapmaktadır? Karargahı Amerika’da olan, merkezinde siyonist Yahudilerin yer aldığı enternasyonal derin imparatorluk yapmaktadır elbet.
  Peki en başat metotları nedir. Kadim dinleri hayattan sürüp tapınaklara hapsetmek. Pasif bir tanrı anlayışını insanların ve cinlerin inancı haline getirmek.
  Deizmi insanlığın imanı haline getirmek. Putperestlik döneminin tapınma ritüellerini ibadet olarak kabul ettirmek, gerçek ibadet, yani itaat edilecek Allah’ı işlevsiz hale düşürmek.
  Dünya enternasyonal gücünü, yani Yahova’yı, yani evrensel gücün en tepesindeki imparatoru 2023 Armagedon son savaşından sonra yüce yönetin tahtına oturtmak.
  Bu gücün mutlak hakimiyet planını, hakkın hukukunu insanlara tavsiye eden İslam dini bozabilir ancak.
  İşte bunun için İslam dininin sosyal, siyasal ve ekonomiksel planlarını devreden çıkarmak gerekmektedir. Bunu yapabilmek için Kuran’ı devreden çıkarıp, hemen hepsi de efsane mahiyeti taşıyan mevzu hadisleri, ve layüsel sayılan sözde ermiş kişilerin sözlerini yaşatmak, bunlarla Kuranın getirdiği hakikatleri örtmek gerekmektedir.
  Bunun adı ılımlı İslam ve daha doğrusu da hoşgörü pesimizmini devreye sokmaktır.
  İşte cemaat da zaten bunun için kurulmuştur. “Ye iç git işine karışma Allah ile devletin işine” şeklinde formüle edebileceğimiz Ortodoks ahlakını bu aziz milletin değişmez ahlakı haline getirmektir cemaatin işi.
  Ulusalcı derin devletin, dini pasifleştirmek planı dünya gücüyle örtüşüyor hiç kuşkusuz.
  Aksi taktirde cemaatin bu kadar büyümesine izin verir miydi İslam dininin azılı düşmanı Ergenekon derin devleti.
  O derin devlet ki, ayrı bir devlet kurmaya gitmekte olan Uzanları doğduğuna pişman etmedi mi?
  Evet, ülkenin derin devletiyle, merkezinde Yahudinin olduğu beynelmilel derin devletin İslam dinini pasifize etme hakkındaki kararlarına tam uygun bir afyondur cemaatin hoşgörü mezhebi. işte bunun için iç içedir yerel derin devlet, o devleti kullanan enternasyonal Yahudi gücü ve de cemaat. Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman