Dünyanın egemenleri kimler?

ziyaretci | Mart 26, 2015

Bugünlerde bazı televizyon kanallarında, kimi uzman kişiler dünyayı yöneten gizli örgütlerden bahsediyorlar. Özelikle masonlara ve tapınakçılara dikkat çekiliyor. Sizce dünyanın efendileri ? Bunlar farklı örgütler mi? Yahudi bu örgütlerin neresinde?
Masonlar mı?
Tapınakçılar mı?
Sabataycılar mı?
Haşhaşiler mi?
İlluminati mi?
Evangelistler mi?

This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: egemenleri, kimler,

Cevabım: “Dünyanın egemenleri kimler?”

 1. ismailkazdal

  Evet. TRT birde ,birini yakından tanıdığım bir arkadaşla, masonluktan ayrılmış başka bir arkadaşın katıldığı ve bir hanım kızın yönettiği, dünyayı kimler yönetiyor, başlıklı, tartışma yapıldığını ben de gördüm.
  Ortada bir Amerikan dolarıyla, dünya egemenlerini izah etmeye çalışıyorlardı.
  Ve maalesef, bütün yeryüzüne, başta çok uluslu firmalar aracılığı ile yayılmış merkez güç Yahudi’nin dünya hakimiyeti projesinin adı olan Siyonizm’den hiç bahsedilmemiş ve bu büyük insanlık meselesinin üstü örtülmüştür.
  Daha bir doların üzerindeki işaretleri yorumlarken yanlış yorumlanmıştır
  Bir doların üzerindeki Piramid’in en üstündeki göz, Yahudi egemenliğinin tanrısı Yahova’nın güzüdür ve Pramidin altındaki teşkilat katmanlarına ışıklar saçarak hem gözetmekte, hem de yönetmektedir.
  O katmanları her biri, göze yakın noktadan başlayarak, üçler, yediler, kırkar, yetmişler, üç yüzler ve yedi yüzler gurubu olarak sıralanır.
  Zaten, piramidin altında da, İngilizce olarak, “Tanrı bizi gözlemektedir” yazısı bulunmaktadır. Buradaki tanrı, hiç şüphesiz, Yahovanın ta kendisidir. Yani, son savaş Armagedon dan sonra, dünyanın hakimi Yahudi tiranıdır.
  Ona en yakın bölümdeki üçler, Kudüs, Hindistan ve İspanya’da bulunan, üç Yahudi tapınak Rabbinleridir.
  Alt katmanlar ise, Masonluk, Tapınakçılık, Rotaryenlik, Lionsiyerlik şeklinde tezahür eder.
  Dolardaki pergel, Piramitlerin mimarı Hiram Ustayı remz eder.
  Mason ritüllerinde de pergelin yeri büyüktür. Her üst noktadaki Yahudi, aynı zamanda da Masondur, ama her mason Yahudi değildir.
  MASONLARIN ALT ŞÜBELERİ rotaryen ve lionsiyerler, toplum katmanlarına göre ayarlanmıştır. Mesela, Rotaryenler, halkın üst tabakasıyla ilgilenirken, lionsiyerler daha aşağıda olan halk katmanlarıyla uğraşır.
  Elbette ki, bu devasa Yahudi hakimiyeti teşkilatı, kısa bir yazı içinde tam anlamıyla resmedilemez. Ama, genel yapısı budur aşağı yukarı.
  Yahudi hakimiyetinin adı Siyonizm, tanınmadan, aşağıya doru bu kuruluşun kolları da tanınamaz.
  Meşhur Tapınak şövalyeleri efsanesi Haçlı ordularının içinden çıkan Hıristiyan fanatiklerinin teşkilatıdır. Bu teşkilat daha sonraları, bir eşkıya çetesine dönüşmüş ve mafyalaşmıştır.
  Yani, Tapınak şövalyeleri, bugün sadece Siyonizm gerçeğini örtmek için kullanılmaktadır.
  İllüminiyati ise, dünya dışından ufolarla arza inmiş insan üstü akla sahip gurubun adıdır ve hiç şüphesiz, Yahudi rabbinler gurubudur.Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman