Elektrik Kesintisi Paralel İşimi?

ziyaretci | Mart 31, 2015

İşimi?
Seçim öncesi operasyon, provokasyonlar mı geliyor

This post was submitted by Mervan Osman.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: Elektrik, Kesintisi, PARALEL,

Cevabım: “Elektrik Kesintisi Paralel İşimi?”

 1. ismailkazdal

  ARTIK, ÜLKEDEKİ BÜTÜN şer işleri, cemaate yüklemek moda oldu. Bir paranoya halidir bu. Bu siteden defalarca, cemaatin evrensel dünya gücünün taşeronu olduğunu söyleyip durduk. Evet. Yeniden büyük ve istiklalini elde etme yolunda olan Türkiye’nin, tekrar eski edilgen hale getirmeye ve bir güç merkezi olmasına engellemeye çalışan dış ve onların şeriki iç güçler, devletin kılcal damarlarına kadar nüfuz etmiş, paralel elemanlar eliyle yapılmaktadır. Çünkü, bir önceki cevapta da söylediğim gibi, bu ülkede suçlular ceza görmüyor. Çünkü ülkede demokrasi var. Ve demokrasi her şeyi yapma hürriyetidir.
  Halbuki, demokrasinin büyük yazarı, J.J.Russo, “Demokrasi, kadife bir eldiven, içinde demirden bir yumruk” olarak tarif ediyor. Tıpkı, ileri demokrasi olduğu iddia edilen ülkelerde uygulandığı gibi. Bizim ülkemizden başka bir ülkede suç işleme hürriyeti var mıdır?
  Kullanabilen bir iktidar var olursa, bu ülkede var olan kanunları, ülkeyi sükunete götürmeye yeterlidir. Ama, o kanunları uygulayacak kurumlar, hala mevcut hükümetin karşısında er alırken. bu kanun üstünlüğü bir türlü temin edilemiyor ve bu hükumet kurumlar karşıtlığı devam ettikçe de, bu gibi olaylar cereyan edip gidecektir.
  Ne yapılıp edilip, kanunların uygulanması temin edilmelidir ve bu toplumun huzuru temin edilmelidir.
  Şu cevabı verdiğim sırada, savcıyı katledenlerin polis tarafından öldürüldüğü haberini aldım ve acaba kanunlar uygulanmaya başladı mı, diye, çok sevindim. Devamı gelir inşallah. Elektrik olayının suçluları yakalanıp, vatana ihanet gibi en ağır cezalara çarptırıldığı gördüğümde, ülkede böyle şeylerin biteceğine teminat verebilirim. Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman