IŞİD üzerinden ne yapılmak isteniyor?

ziyaretci | Eylül 18, 2014

IŞİD üzerinden ne yapılmak ?

This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: isteniyor, zerinden,

Cevabım: “IŞİD üzerinden ne yapılmak isteniyor?”

 1. ismailkazdal

  Soru kapsam olarak çok girift.
  Ama, hiçbir şüphe yoktur ki,Orta doğuda ve yakın çevremizde bizim hiçbir katkımız olmayan olayların, Osmanlı mirasını yeniden canlandırmaya çalışan, büyük imparatorluğun fetih ruhunu canlandıran şu andaki seçilmiş yönetici kadronun tasfiyesi için yapılmaktadır.
  Şu andaki yönetici kadro hiç şüphesiz millidir. Çevresindeki toplumların yöneticileriyle değil halklarıyla yakın olmaya çalışmaktadır. Bundan dolayı, entegre bir bağı olan yeryüzü sosyetesinin, yani devlet üst yapılarının öfkesini üzerine çekmektedir.
  Van Minütten sonra, dünya halklarının sevgisini kazanmıştır ama, o nispette de, yönetim kadrolarının kinini üzerine çekmiştir.
  Onun için enternasyonal güçlerin hedefi halindedir Türkiye. ve ne yapılıp edilip bu dirilişi ve onun onun öncü kadrolarını, yerli vatan ve millet hainleriyle ittifak ederek yok etmeye mecburdurlar.
  Ama, bu öncü kadro, yeniden büyük ülke olma inancını daha geniş kitlelere aktarabildiği sürece, bu yeniden dirilmeye kimse mani olamayacaktır.
  Kendini ulusalcı olarak tanımlayan parti liderleri çok yakında sahneden çekilmek zorunda kalacaklardır.
  IŞİT ve daha bir çok kuruluşlar sadece Tayyip’i ve Davutoğlunu yerinden etmek içindir.
  Bu çete nasıl oldu da birdenbire bir ordusu olan devlet gibi ortaya çıkmıştır sorusunu sorarsak, size ABD nin, kendi toplumunun katili olan Esed’i insanlığa davet etmeyi teklif eden Türkiyeyi yalnız bıraktığını hatırlatırım. Niçin. Çünkü Esed ve kadrosu laiktir, yani dünya gücü yanlısıdır. Suudilerle ve Mısır’la birlikte Orta doğuyu yeniden dizayn edecek bir üst yapıdır.
  Peki bu bölgenin yeniden dizaynı ne anlama gelmektedir? İran, Irak, Suriye ve Türkiye Kürtlerini bir araya getirip bir yapma devlet kurma niyetlerinin tahakkuk etmesidir. Evet. Gittikçe güçlenen Türkiye karşısında bir tampon bölge oluşturmaktır bütün plan. Kürt bireylerin çok büyük bir yekünü dünya ve İsrail gücünün bu planını benimsemektedir. Hatta tarihte hiç kurulmamış bir Kürdistan devleti onları heyecanlandırmaktadır. Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman