Neden unutulmazlar kabristanıdır Feriköy?

ziyaretci | Mart 15, 2014

Hürriyet düşmanı gazeteden Yılmaz Özdil, avurtlarıyla iki çenesi arasında bulunan, ses çıkarmaya ve soluk alıp vermeye yarayan organıyla dışarı şöyle bir balgam attı: “Tükürmesinler diye mezar taşına, toma bekleyecek başında”
Bu ülkenin Başbakanına aynen böyle küfredilen söz konusu yazıda, Berkin Elvan’ın defnedildiği mezarlıkla ilgili “ kabristanıdır Feriköy” diye bir vurgu da vardı. kabristanıdır Feriköy? Feriköy mezarlığının toplumsal hafızadaki ya da sizin hafızanızdaki yeri nedir?

Benzer Sorular

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: Ferik, kabristan, NEDEN, unutulmazlar,

Cevabım: “Neden unutulmazlar kabristanıdır Feriköy?”

  1. ismailkazdal

    Beyaz Türklerin bütün üst düzey kadrosunda yer alan, masonlar, tapınak şövalyeleri, dönmeler, kısaca “Her fani ölümün tadıcıdır” ayetini içeren bir tabelaya bile tahammül edemeyen ateister ve de materyalist pozitivistler ve hasılı ülkeyi Batı medeniyetine peşkeş çekmiş olan çeken Yahudileşmiş sözüm ona ulusalcılar, İtalyan ceza, İsviçre katolik medeni kanunlarına bağlı, Alman ticari hukukuna inanıp, İslam adap ve kurallarına göre mezara gömülen kimseleri içine alan iki (Ki öteki Zincirli kuyudur) mezarlığıdır Feriköy mezarlığı. Selamlar.

Cevabım

© 2019 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman