Peygamberimize hakaret

ziyaretci | Ocak 17, 2015

Hz. Peygamber’e ve eşi Hz. Ayşe’ye küfür ve edenlere verilecek en güzel cevap ne olabilir? “Entelektüel kimliğimi bir kenara bırakır, kavga ederim” diyenler var.

This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: hakaret, Peygamberimize,

Cevabım: “Peygamberimize hakaret”

 1. ismailkazdal

  Bundan yıllarca önce, ünsanların yüzde sekizinin ateist, yanıi,Allah’ yoktur diyenler olduğuna dair bir istatistik okumuştum. Ateist olmak ve hele de bunu açıklamak çok zor olduğuna göre, daha fazla sayıda ateist olması muhtemeldir.
  Ateizmi doğuran en önemli saik bizce gücün getirdiği gururdur. Demek oluyor ki, ateistlerin en fazla bulunduğu topluluklar, kendini güçlü sayan Batı dünyasıdır.
  Batı dünyasının, ya da medeniyetinin bugün için dünyayı yönettiği de herkesin bildiği bir gerçektir.
  O zaman dünyayı ateislerin yönettiğini de söylemek durumundayız.
  Elbette Allahın varlığını kabul etmeyenler, ondan gelecek hukuk düzeni olan dini de hiçbir şekilde kabul etmeyeceklerdir.
  Dini kabul etmedikleri için, hiçbir kutsalları da olmayacaktır doğal olarak.
  Nitekim, ateistlerin hakimiyetinde olan Batı dünyasında, zavallı Batı halklarının kutsalı olan hiçbir inanışa da saygı duymayacağı kesindir. Böyle olduğunu Batı medyasını takip edenler, Tanrının oğlu İsa’nın ne kadar aşağılandığını, ne biçim tiye alındığını açıkça görürler.
  Bütün Hiristiyan kutsallarıyla dalga geçen ateist medyadan, hiristiyanlar ve Museviler tarafından peygamber bile kabul edilmeyen Hz: Muhammede saygı beklemek abes bir iştir.
  Siyaseten ve ahlaken bu hakaretlere karşı olduğunu söylemek elbette doğru kabul edilebilir. Ama, akil adamlar, atestlerin densizliklerini ciddiye almaz.
  Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman