Türkiye tek başına siyonizmle mücadele edebilir mi?

ziyaretci | Kasım 9, 2014

Melûn siyonist işgali altında ıstırap çeken şu “yurdumuz”un bir an önce feraha ve felaha ermesine ne kadar muhtacız, ne kadar hasretiz.

Türkiye tek başına mücadele mi? Türkiye’nin bu konuda güvenip ittifak önerebileceği ülke var mıdır?

This post was submitted by Hürriyet Ömer.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: cadele, edebilir, rkiye, siyonizmle,

Cevabım: “Türkiye tek başına siyonizmle mücadele edebilir mi?”

 1. ismailkazdal

  Siyonizm Yahudinin Dünya hakimiyetini sağlayacak onun için de bütün dünya Yahudilerini Arz-ı-mevuda, (vaad edilmiş topraklar-bugünki Filistin topraklarının tamam, aslında Nilden Fırata kadar uzayan topraklar) taşıyıp devlet kurma idealinin adıdır.
  Ama öte yandan da, dünyayı çepeçevre sarmış siyon yılanının (Yahudi hakimiyeti sembolü) başıyla kuyruğu neredeyse iç içe girmiş, yani dünya hakimiyeti Yahudi ideali tamamlanmış ve 2023 Armagedon savaşında da bitecek olan savaşın adıdır Siyonizm.
  Üste üstiük, bugünkü oportünist dünya medeniyetin tamamen Yahudi inanç değerleri temeline oturmuş durumdayken, bir bakıma tevrat idealleri bütün dünyada okutulan ders kitapları içine sindirilmiş vedbu karakterden doğan medeniyet, kuvvet yoluyla bütün insanlara dayatılıp kabul ettirilmiş durumdayken, bu Yahudi paradigma medeniyetinin dışında kalmış hangi insanlık önderler kadrosu var ki, böyle devasa bir savaş açabilsin ve savaşı kazanabilsin.
  Ben bile, şu andaki medeniyetin evrensel kültürünün bireysel ahlakına kapılmış gidiyorken, her bir ferdin evrensel şeytan örfüne koşmadığını gördün ki, gerçek savaştan bahsediyorsun?
  Bizim tek savaş aracımız Kuran ahlakıdır. Hangimiz bu üzerine ilahi yemin edilen ahlakla ahlaklanmışız ki, hakimiyet inancını iliklerine kadar zerk etmiş Yahudi ideali Siyonizmle gerçek bir savaş vermiş olacağız.
  Evet bir ikisi dışında bütün nebiler edilgen şartlarda yaşamışlar ve içinde bulundukları güce dayalı kötü yaşam şartlarını mümkün olduğu kadar islah etmeye çalışmışlardır.
  Bizim savaşma silahımız tektir ve o da bugünün ahlak paradigmalarını dışında, tek alternatif olan Kuran ahlakıdır. Bu ahlakı bütünüyle kendi ahlakı haline getiren, aynı zamanda da insanları en ihtiyaç duyduğu marifetlere sahip olan evrensel müminlerin sayısını artırmaya bakmalıdır.
  Öyle Yahudi ahlakının hakim olduğu ahlaksız ahlak medeniyetini taklit ederek, Siyoniz ile mücadele edilmez.
  Mümin namzetlerinin neredeyse eksiksiz güzel ahlak sahibi olarak, hangi dinden olurlarsa olsunlar, diğer bireyleri kendine çekecek büyük marifetlerin sahibi yetiştirmeye çalışmalıyız.
  Zira, arza hakim ahlaksız ahlaka tabi olanlar fizik olarak dejenere olacaklar, hasta beyinler haline geleceklerdir.
  Böyle bir maca hizmet verecek devletler çok azdır ama, bütün dünya insanları güzel ahlaka koşmak için hazır beklemektedir.
  Selamlar

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman