Türkiye’yi Kimler Yönetiyor? Siyasiler – Askerler – Elitler – Dış Güçler

ziyaretci | Mart 17, 2015

Türkiye’yi hangi güç yönetiyor?

This post was submitted by Mervan Osman.

Bölüm: Kategorilenmemiş | Cevabım »
Etiketler: askerler, Elitler, kimler, netiyor, rkiye, Siyasiler,

Cevabım: “Türkiye’yi Kimler Yönetiyor? Siyasiler – Askerler – Elitler – Dış Güçler”

 1. ismailkazdal

  YanlızTürkiye’yi değil, bütün dünyayı sadece para gücü yönetiyor. Önce para kutsandı, sonra onu elinde tutan güçler.
  Hukuku güce dayandıran ve merkezinde beynelmilel Yahudi olan evrensel güç odakları dünyayla oynamaktadır.
  İstediği an savaş çıkarmakta, istediği zaman bütün para sistemlerinin merkezini oluşturan dolar üzerinde oyunlar oynayarak, toplumları gırtlağına dayanmaktalar.
  Bu evrensel gücün merkezi bugün USA olarak görünmekteyse de, para gücü bir ahtabot gibi bütün dünyayı sarmış durumdadır.
  Bu öyle bir güçtür ki, katı bir başkanlık sistemi olan USA başkanının maymun haline çevirebiliyor, çeviremediğini de yok edebiliyor.
  Bu öyle bir güç ki, elinde tuttuğu iletişim ağlarıyla, bütün dünya insanlarını, kendi yerel örflertinden uzaklaştırıp istediği evrensel tipte birleştirebiliyor.
  Bu öyle bir güç ki, gücünü artırmak adına arzın her tarafında savaşlar çıkarabiliyor ve tüketilen bütün silahların getirilerini kendi kaslarında toplayabiliyor.
  Bür toplumun hürriyet ve egemenlik isteme hakkı olabilmesi için, kendine has bir kimliği olmalıdır. İşte bugünün enternasyonal gücü, hiçbir toplumda özel bir kimlik kazanma hareketlerine izin vermiyor ve her toplumun içinde kendi amaçlarına hizmet etirecek vatan hainleri bulabiliyor.
  Biz 1699 da Karlofça mağlup masasında oturduğumuz günden bu yana, bizi ömağlup eden Batıyı kendimize kıble edindik. Bizden ne istamişlerse verdik. Dünkü efendilerin bizdeki adı, Avrupanın güçlü devletleri olan düvelimuazzamaydı, bugün ise, bütün dünyayı sarmış Yahudi imparatorluğudur.
  Eğer bu dünya içinde, beynelmilel güç karşısında bir birleşme olmazsa, asıl dünya gücüne karşı birlik oluşturulamazsa, dünyanın hiçbir ülkesi tek başına bu beynelmilel güçle savaşamaz.
  Ardında çok büyük bir devlet olan Türk toplumu şu anda liderini bulmuştur. Ve bu dünyanın bütün mazlum insanlarınıi beynelmilel güç karşısında mücadeleye çağırmaktadır.
  Eğer, en çok yüzde yirmilik beyaz Türkler hariç, geri kalan yüzde seksen verilen savaşı desteklerse, evelAllah, beynelmilel güç sarsılacaktır ve en azından güçsüzleri kendine partner olarak kabul edecektir. İnşallah. Selamlar.

Cevabım

© 2017 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman