Archive for Haziran, 2009

« Önceki Sorular

Gülen ve ak partiyi bitirme planı.

Pazar, Haziran 21st, 2009

hocam iki haftadır gündemimizi işgal eden gülen ve ak partiyi bitirme planı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Es-selam…!

Salı, Haziran 16th, 2009

Allah çalışamlarınızı ve düşüncelerinizi bereketlendirsin…Uzun zaman oldu eski site kapanalı.site yenilenmiş ve güzel dizayn edilmiş.İnsallah muhattaplar faydanır.Allah kolaylık ve sağlık versin iyi çalışmlar.

vayhin penceresi

Pazar, Haziran 14th, 2009

musafa islamoğlu hakkındaki dusunceleriniz nedir?

Yobazlık

Pazar, Haziran 7th, 2009

Bilmiyorum siz de yobaz ve bağnaz bir insan mısınız? Çevreme bakıyorum. Dünya görüşü ne olursa olsun, insanlar hep yobaz, hep bağnaz. Müslümanı, milliyetçisi, ulusalcısı, enternasyonalisti, liberali, muhafazakârı, sosyalisti, kemalisti; hepsi yobaz, hepsi bağnaz. Dünyayı hep boydan boya ikiye ayırıyorlar, biz ve onlar şeklinde. Hepsi dışlayıcı, yok edici. Bu yobazlığa, bu bağnazlığa karşı bir öneriniz var […]

Obama’nın selamı

Cumartesi, Haziran 6th, 2009

ABD Başkanı Obama’nın selâmını almalı ve “aleykümselâm” demeli miyiz?

Eğer kuran olmasaydı ne olurdu?

Perşembe, Haziran 4th, 2009

selam ismail abi,ben 30 yaşlarında kendi ekseninde dönen bi gencim.1 seneye yakındır kuran okuyorum ve okudukça fikirlerim değişiyor,konuştukça eksenden çıkıyorum .Okumalarımın sonucu olarak insanlık tarihine(bizim bildiğimiz kadarıyla)4 HAK kitap gelmiş ama bunların 3 tanesi tahrib edilmiş son olarak kuran gelmiş ve aslı bozulmayarak hala hükmünü sürdürüyor.ilk başta aslı bozulmuş ne demek ve AllahIn kelamı nasıl […]

Faşizm

Perşembe, Haziran 4th, 2009

Başbakan Tayyip Erdoğan, geçmişte azınlıklara yaptıklarımızı “faşizan uygulamalar” olarak niteledi ve kıyamet koptu. Geçmişte azınlıklara neler yaptık? Ermeni katliamını konuşmak niye tabu oldu? Rumları neden gönderdik? Devlet, azınlıklar içinde en çok Yahudilere mi anlayış gösterdi? Azınlıklara bu yapılanlar nasıl bir siyasi anlayışın sonucuydu?

Şeriat Korkusu

Perşembe, Haziran 4th, 2009

Türkiye’de güçlü bir kesim sürekli şeriat gelecek diye korkuyor ve korkutuyor. Sizce Türkler tarihte hiç şeriatla yönetildi mi? Bundan sonra yönetilebilir mi? Ayrıca şeriattan neden korkuluyor?

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2019 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman