Archive for Ağustos, 2009

« Önceki Sorular

Hz.Muhammed

Pazar, Ağustos 30th, 2009

Niçin rasullerin en büyüğü Hz. Muhammed’dir?

Sûr

Pazar, Ağustos 30th, 2009

Üflendiğine, göklerde kim var, yerde kim varsa- Allah’ın dilediği müstesna- çarpılıp yıkılacağı, tekrar üflendiğinde ise insanların mezarlarından kalkacağı SÛR nedir? (Zümer:68)

Kur’ân okumanın ve unutmamanın yolu-yöntemi

Çarşamba, Ağustos 26th, 2009

Kur’ân-ı okumanın ve unutmamanın bir yolu var mıdır? Bu çerçevede aşağıda bir mealden alıntıladığım A’la Sûresi 6 ve 7. âyetleri nasıl anlamalıyız? “ Bundan böyle sana Kur’ân’ı okutacağız da unutmayacaksın. Yalnız Allah’ın dilediği başkadır. Çünkü o açığı da bilir, gizliyi de.”

İrandan Mehdi Açıklaması

Pazar, Ağustos 23rd, 2009

Hocam İran Hz.Mehdi ile ilgili açıklama yaptı bu ne anlama geliyor.Her Yüzyılda bir gelen büyük alimlerin geldiğini, kim olduğunu nasıl anlarız

ERTOSUN VEFASI

Cumartesi, Ağustos 22nd, 2009

ERTOSUN DİYOR Kİ:BEN KENT OTEL TOPLANTILARINA DOSTLARIMA OLAN VEFAMDAN DOLAYI KATILDIM.DOSTUM DEDİĞİ ŞAHIS ŞU AN HUKUKİ BİR SORUŞTURMADA SANIK DURUMUNDA.PEKİ HOCAM SİZE ŞUNU SORACAĞIM.HUKUK MU VEFADAN ÖNCE GELİR VEFA MI HUKUKTAN

Federasyon???

Perşembe, Ağustos 20th, 2009

hocam daha önce sorduğum kürt çalıştayı sorusunda federasyonun kurulmasına yüksek bir ihtimal verdiğinizi söylemiştiniz ama apo açıklamalarında “bana federasyon versinler, istemem” dedi. galiba çözüm işinde federasyon veya otonom olmayacak gibi ne dersiniz?

Demokratik açılım ve Ordu

Cumartesi, Ağustos 15th, 2009

Hocam sizce hükümetin demokratik açılımına Genelkurmay’ın tepkisi ne olur? Sizce bu açılım süreci Genelkurmay’a da fayda sağlayabilir mi?

Hz.Mehdi

Perşembe, Ağustos 13th, 2009

Hocam Hz.Mehdi nin gelişi ile ilgi batıl bir inanç olduğu yönünde bir şeyler duydum.Bu bizi Yahudilikten fgeçme bir inanışmış doğrumudur.

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2019 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman