Archive for Şubat, 2012

« Önceki Sorular

28 Şubat

Salı, Şubat 28th, 2012

28 Şubatı bir de sizden, sizin gözünüzden seyredebilir miyiz? Şimdiden teşekkürler.

Başbakanın hastalığı

Cumartesi, Şubat 25th, 2012

Başbakan ne zaman hastalığından dolayı bir kaç gün istirahat etmek mecburiyetinde kalsa, partisinin bazı önde gelenleri acaib ve akortsuz sesler çıkarıyorlar. Bunun sebebi sizce nedir?

İstanbul’un Fethi Hk.

Çarşamba, Şubat 22nd, 2012

Sevgili hocam öncelikle ellerinizden öperim. Son dönemde gündemde olan Fetih 1453 filmi vesilesiyle konu hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. Film Hz. Peygamber’in meşhur sözüyle başlıyor. “Kostantiniye, bir gün fetholunacaktır. Onu fetheden asker ne güzel asker, onu fetheden komutan ne güzel komutandır.” Bu söz gerçekten söylenmiş olabilir mi? (Ben ihtimal veremiyorum). İkincisi ise İstanbul’un alınması Fetih mi […]

YİNE ŞİKE

Perşembe, Şubat 16th, 2012

Şikesiz hiçbir yarışma olmaz demiştiniz daha önce. Olmaz ama, etik olup olmadığı hakkında bir fikir belirtmemiş tiniz. Yani, şu anda çalışan mahkemeler haksız bir iş mi yapıyor? Kanaatinizi daha açık belirtir misiniz?

Mit ve Cemaat

Perşembe, Şubat 16th, 2012

Her konuda cesaretli ve dimdik konuşup yazan siz, neden korkarak, cemaat hakkındaki kanaatlerinizi açıkça açıklamıyorsunuz? Selamlar.

Karlofça Anlaşması & İslam

Pazar, Şubat 12th, 2012

Hocam, selamlar… Sitenizde gördüğüm Karlofça anlaşmasıyla yenilginin faturasının İslam’a kesildiği konusu aklımda o tarihten bugünümüzün tarihine kadar ne kadar çok boşluktaki noktayı birbirine bağladı anlatamam. Ancak öncelikle bu konunun daha da açılmasına, açıklanmasına ihtiyacım var. Bu konunun belgesi var mıdır? Yoksa sonraki devlet politikalarından bir çıkarım mı yaptınız? Bu kabahat niçin İslam’a yüklendi? Bu sadece […]

Mit Müsteşarı Operasyonu neyin nesidir?

Perşembe, Şubat 9th, 2012

Mit müsteşarı ilk kez soruşturmaya tabi tutuluyor. Neden?

Dindar Nesil Tartışmaları

Salı, Şubat 7th, 2012

Başbakan, dindar bir nesil yetiştirmekten bahsetti, Beyaz Türklerin bütün kimyası bozuldu. Gerçekten de Beyaz Türkler bu kadar mı din düşmanıdırlar?

Sayfalar: 1 2 Next
« Önceki Sorular

© 2019 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman