Archive for Aralık, 2013

« Önceki Sorular

Cemaat neden bu kadar gaflet içinde?

Salı, Aralık 31st, 2013

Cemaat neden bu kadar gaflet içinde? Birçok Cemaat mensubu hakim, savcı, polis, memur, gazeteci kendilerinin İsrail ve ABD merkezli neocon çetesi tarafından kullanıldıklarının farkında değiller mi?

Tayyip Erdoğan can derdine mi düştü?

Salı, Aralık 31st, 2013

JP Morgan Neo-Con Amerikan Bankası, Türkiye’nin 160 milyar dolarını kaptı. Peki nasıl oldu bu? Halkbank üzerinden transferi yapılan İran ve Kuzey Irak’ın petrol-doğalgaz paraları artık Neo-Conların bankasına yatırılacak. Neo-Con canilerinin, Ergenekon Cemaati’ni kullanarak yaptığı rüşvet ve yolsuzluk operasyonu ile Türkiye yıllık 160 milyar dolar kaybetti. Bu para ülkeye girerken binde 4, çıkarken binde 5 bırakıyordu. […]

Paralel devlet mi, asıl devlet mi?

Pazartesi, Aralık 30th, 2013

Bu nasıl bir paralel devlet ki, her yerde adamları var. Cemaat’in içinde adamları var, solcuların içinde var, İslamcıların içinde var, borsada var, bankalarda var, MİT’in içinde var. Her yerde var. Gerçekten bu nasıl bir paralel devlet? Yoksa asıl devlet, bu paralel devlet olmasın?

Hırsız kimdir?

Pazartesi, Aralık 30th, 2013

Hırsız kimdir?

Orduda neden hareketlenme yok?

Pazartesi, Aralık 30th, 2013

Orduda bir hareketlenme yok. Bu, ordudaki paralel devlet örgütlenmesinin dağıtılmış olduğunu mu gösteriyor? Yoksa daha dehşet bir fırtına öncesi sessizlik mi?

Şeytan’ın hile ve tuzakları kesinlikle zayıftır

Pazartesi, Aralık 30th, 2013

Nisâ 76’da “Şeytan’ın hile ve tuzakları kesinlikle zayıftır” deniliyor. Fakat şu içine “düştüğümüz” yolsuzluk ve rüşvet hile ve tuzağı –ki iddialar doğru olsa bile, şeksiz ve şüphesiz bir hile ve tuzaktır- pek de öyle gözükmüyor? Neden öyle gözükmüyor?

Tayyip iyi dövüşüyor mu?

Pazartesi, Aralık 30th, 2013

Tayyip iyi dövüşüyor mu? 17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinden bu yana iyi dövüşüyor mu? İyi dövüştüğü söylenebilir mi?

İrtidada Yaklaşmış Olanlar

Pazartesi, Aralık 30th, 2013

Şu münafıklık yapmakta olanlar, dersane, yolsuzluk ve rüşvet gibi, aslında ve gerçekte kalplerinde olmayanı ağızlarıyla söyleyerek; bu eylemleriyle imandan çok irtidada yaklaşmış olanlar, bilmiyorlar mı ki; Allah gizlemeye çalıştıklarını, yani Tayyip Erdoğan’ı devirme niyetlerini biliyor. Peki bu münafık ve irtidada yaklaşmış olanlar bilmiyorlar mı?

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 Next
« Önceki Sorular

© 2019 İsmail Kazdal. Bütün hakları saklıdır.   RSS: Yazılar/Yorumlar   Altyapı: WordPress

Webmaster:eduman